Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Klauzule informacyjne

 1. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zatrudnionych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 2. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 3. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób wnioskujących o dofinansowania i korzystających ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 4. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zarejestrowanych przez monitoring wizyjny w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 5. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Szubinie.
 6. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób prowadzących rodzinne formy pieczy zastępczej.
 7. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów zgłaszających gotowość do prowadzenia rodzinnych form pieczy zastępczej.
 8. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją umów cywilnoprawnych zawartych z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 9. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla wolontariuszy i praktykantów.
 10. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla usamodzielnianych wychowanków.
 11. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla rodziców biologicznych dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej.
 12. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osoby kierującej sprawę niezgodnie z właściwością.
 13. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób wnioskujących o dofinansowanie i korzystających ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywny Samorząd” w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.
 14. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób korzystających z nieodpłatnej pomocy prawnej.
 15. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla uczestników konkursu „Moja nowa rodzina” organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią.
 16. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób związanych z procesem rekrutacji i uczestnictwa w programie korekcyjno – edukacyjnym dla osób stosujących przemoc w rodzinie.
 17. PDFKlauzula informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób ubiegających się o umieszczenie w Domu Pomocy Społecznej.
 18. PDFKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób ubiegających się o umieszczenie w Środowiskowym Domu Samopomocy.
   
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego